Melekler Korusun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardes fiLmler ..

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm)

+2
selin_sibel
pSk.özqe.qülcann34
6 posters
YazarMesaj
pSk.özqe.qülcann34
Yüzlük Üye
pSk.özqe.qülcann34

Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm) Empty
MesajKonu: Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm)   Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm) I_icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 11:41 pm

GüzeLdide boşuna izLedik bnce.. Herseyin ne oLacaqı ßeLLiydi.. Çakıl taşLarını izLesydim keskem.. ßide onun tekRaRını ßekLe.. Ya ßaRi son ßöLümde her Seyi mutLu Son yapacaktınız Deniz'i qetiRseyDnz ya.. ßi Özgür^m kaLdı ya.. yuh ne diyem.. ßise demioRm.. Aslı sahneLeri faLan aman çok saçmaydı.. Valla Allak Bullak oLdm ! :( Shocked :S No
https://www.facebook.com/ozqe.qulcan
selin_sibel
Moderatör
selin_sibel

MesajKonu: Geri: Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm)   Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm) I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 9:47 am

ewt bi özgüR kaLdı bune ya ama çok sıkıLdım ha vaLLa tvyi kapatcaktım esinLe erkan çok cıvıktı ya ipekLe barışı hiç düşünmek istemiyorum artık öyLe saçmaydıki hemen 6 ay geçti çüş ya:D özgürse zaten zavaLLı denizim geLcekti:(
eLiF_eSiN_mAsAl
Mk hayranı
eLiF_eSiN_mAsAl

MesajKonu: Geri: Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm)   Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm) I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 9:52 am

valla ben izlemedim onun yerine çakıl taşlarını izledim reklam aralarında gördüğüm kadarıyla güzel diildi bi de esin erkanın nikahını daha güzel yaparsınız dimi hiç beğenmedim yaaaa
selin_sibel
Moderatör
selin_sibel

MesajKonu: Geri: Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm)   Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm) I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 9:53 am

ben izLmedim ya esin erkan cıvıktı sanki LiseLiler:D
pselin
Yüzlük Üye
pselin

MesajKonu: Geri: Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm)   Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm) I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 12:26 pm

bence esin ve erkan çok tatlıydı ...onalr mutlu oldular gerçek hayatta da çıksalar keşke çok yakışıyolar ben çok sevdim düğünlerini yine de...
ipek ve barış da mutu mutlu yaşayıp gidicekler fevzi mualla da ...
olan özgüre oldu...keşke deniz finalde gelseydi ya da en azından onun denzile olduğunu bilseydik görmesek de yani bi telefonla konuşturup onları da mutlu etselerdi keşke...napalım işte yetindik yine de bence çok güzel bi diziydi deniz gidene kadar...elveda dizim...
nilay şen
Mk hayranı
nilay şen

MesajKonu: Geri: Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm)   Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm) I_icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 5:06 pm

final beklediğim gbi bitti ..
en güzeli de hümeyranın söylediği ninniydi
sonunda yazı ile bizlere (takipçilere) tşk . ettiler asıl bn onlara tşk. ediorm bize bu güzel diziyi cektikleri için ...
ELVEDA MK .. :(
Hayırlı Günler(özgr denz)
Yüzlük Üye
Hayırlı Günler(özgr denz)

MesajKonu: Geri: Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm)   Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm) I_icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 10:17 pm

ne oluursa olsun bu benm dizimdii...iyi yada kötü ben herşeye rağmen izledim...evet güzel bi son değildi...yani biz özgür denizciler için bekledik ama olmadı işte gelmedi...ama yinede izledm... özgürü birolla yapsaalrdı daha mı iyi olurdu Allah'tan birolla yapmadılar ben ya yanlız olarak yada denizle bitsin demiştim çünkü denizden başkasını yanında görmeye tahammül edemzdim...evet esin erkan evlendi güzel ipek barışta abrıştı oda güzel ama...bizler için güzel bi son olmadı işte...ne olursa olsun bu zamana kadar izledm...bırakmadım finalide izledm bu diziyle birlikte ne kadar üzüldüysek sevindimiz bölümlerde oldu elbet..ve artık her dizide bi cıvıma oluyo belkide çakıl taşlarındada bi cıvıma olck ilerde bişi diyemezsin belkide çakıl taşlarındanda nefret edicez..hatırlatırıp melekelr korusun ilk bölmlerde çok güzeldi hiç iğrenç demiyoduk şimdi yenii başlayan dizilern hepsi güzel sonrasını bilemezsin ama...Bütün anneler melektir çocukalrıda MELEKLER KORUR bu söz çok hoşuma gitti gerçekten...ne diyeyim melekelr korusun herşeye ramen sağoll ne diyeyim :)))
selin_sibel
Moderatör
selin_sibel

MesajKonu: Geri: Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm)   Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm) I_icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 10:06 am

ya knka işte dizi ya faRkındamısınız ya herkes birbirini dövcek gibi cvpLr vaRiyo?:(
pselin
Yüzlük Üye
pselin

MesajKonu: Geri: Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm)   Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm) I_icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 11:37 am

yasoya sonuna kadar katılıyorummm:)
selin_sibel
Moderatör
selin_sibel

MesajKonu: Geri: Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm)   Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm) I_icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 11:39 am

ya knka msnee geL Lannn bii:@

Final Bölümü Yorumları..(73.Bölüm)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 69 BöLüm YoRuMlArı !!!
» 68. Bölüm Yorumları... :)
» 72. Bölüm Yorumları
» 70. böLüm yoRumLaRı
» 69. böLüm yoRumLaRı !