Melekler Korusun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardes fiLmler ..

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

70. böLüm yoRumLaRı

4 posters
YazarMesaj
~PeLin~
En Çalışkan Üye
~PeLin~

70. böLüm yoRumLaRı Empty
MesajKonu: 70. böLüm yoRumLaRı   70. böLüm yoRumLaRı I_icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 10:36 pm

sizce nasıLdı :( ßiRoLu boğmazsam iidir 70. böLüm yoRumLaRı 262856
Hayırlı Günler(özgr denz)
Yüzlük Üye
Hayırlı Günler(özgr denz)

MesajKonu: Geri: 70. böLüm yoRumLaRı   70. böLüm yoRumLaRı I_icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 10:47 pm

ayy knkam hiç sorma valla birolu görsemmm liğme liğme edicmmmm!!! gerizekalı süpermanmışş aman yesnler onun süpermanlığınıı adam 1 kere süperman kıyafeti giydi süpermen oldunu sanıyo aptal!!....neymişş ''süpermeni olabilirmiymişmişş!!'' töbe yarabbim ya özgürde sanki babasını görmedi hiçç...o nasıl ağlama biçimi abicim ya! sanki kıyamt koptu afedersiniz denizi görse bu kadr ağlamaz geri! hele o kıyafet neydi öle ya...kardeşim o senn sevgilin değilll knkanın abisi insan çekinir biraz giydiğide kıyafet olsaydı bari! yeşil kıpkısa bi tayt önü açık dekolteli kısa kollu...yani iç çamaşırıyla yatsa bu kadar olur! özgürün tepkisini merak ediyorum bi tepki vermed eğer 73 de finalse bundan sonraki bölmdeki cevabı çok önmli...ya kabul etmick ya kabul etmicek! başka yol yokk!!! inanın çok sinirliyim valla ya...erkanın aklı başına gelmeye başladı ama bu kendi açısındaki sağlığı yönnden açıldı kafası...normalde tatlıyı erkan yaptı bu birol malı bn yaptım dedi oldu devenn pale papucu! offf!!!!! bidaki bölmü çoo merak içinde bekliyo olcam eğer bidaki bölmde denizle ilgili ufacık bi olay olmazsa bn artık ümidimi kestim!!! :(
nilay şen
Mk hayranı
nilay şen

MesajKonu: Geri: 70. böLüm yoRumLaRı   70. böLüm yoRumLaRı I_icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 9:22 am

yaaa akşam rüyamda deniz geliodu özgür bi okuldaydı yanında gıcık öküz aptal birol vardı deniz geliodu özgürle sarılıodular flan sonra denizin tel.i calıodu aşkım flan diodu ... gerisini hatırlamıorm :(
ıyyyyy...
salak erkan nie yardım ediosun be müslüman ..! bütün gece erkana sövdüm yane...
e tamam talının adını yazdında neden yaparken yardım ediosun ya aptal gıcık ...
bırak yani yapamasın gitsin ama olurmu yardım etmese olmaz...
nese konuştukca boğasım gelio erkanı ya özgüre ne demeli ?? cıplak yatsaymış yane..
e bilmion mu senden hoşlandığını ne sarılıon ki git kenarda ağla yani tatlıyada iltifat edip durdu zaten bide salak cocuk bn yaptım dedi yaa Arrow süperman miş pabucumun süpermani
eğer o notu okuduktan sonra özgür gülümserse bunlar niyeti bozmuş demektir ...off deniz nerdesin..:'(

ipek cok güzeldi ...(herzamanki gbi)
ayy barışta gözünü para bürümüş başka oyuncu yok sanki ama barıştada suç yokki kadın yapıo yapıo suçu ipeğe atıo :S
serpil yine gıcıktı..
ya inş. erkan esine banyoda öle dedikten sonra esin onu affeder..yeter artık bu esinin inadı.

yeni masalıda hiç sewmedim zaten... Arrow
~PeLin~
En Çalışkan Üye
~PeLin~

MesajKonu: Geri: 70. böLüm yoRumLaRı   70. böLüm yoRumLaRı I_icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 9:51 am

bn bu böLüm BiRoL embesiLine saymadığımı bıRakmadım ya maL kıRocan geLmiş köyünden Denizimin emanetine yan gözLe bakıo oğLum ağzını buRnunu dağıtıRım senin 70. böLüm yoRumLaRı 262856 ÖzgüRün istediği tatLıyı aRaştıRıp yapmak sana mı kaLdı geRizekaLı 70. böLüm yoRumLaRı 262856 Erkan oLmasaydı ztn yapamıcaktı ama Erkan gıcığı sağoLsun 70. böLüm yoRumLaRı 262856 ya ÖzgüR saLağı da yani bişey giymeden yatsaydı ya ztn sevmeyen de seveRdi o kıyafetten sonRa 70. böLüm yoRumLaRı 262856 sen nie BiRoLun omuznda ağLıosun ki bi de göRen de babasını kaybeti fln sanıR nasıL ağLamaydı o ya 70. böLüm yoRumLaRı 262856 2 güncük göRme babanı da öLmessin ya ya da çok görmek istiosan git babanLa yaşa istediğini giy 70. böLüm yoRumLaRı 262856 süpeRmanmış Lan sen süpeRmansan vaRya bnm Denizimden ne cevheRLeR çıkaR senden oLsa oLsa kıRocan oLuR 70. böLüm yoRumLaRı 262856 dön Lan aRtık köyüne 70. böLüm yoRumLaRı 262856 ÖzgüR oRda demesse bn hayatımda biRine aşık oLdum ve haLa da aşığım gibisinden bişey ÖzgüRe de sayıcam BiRoL gibi 70. böLüm yoRumLaRı 262856 Anti BiRoLLLL 70. böLüm yoRumLaRı 262856
Erkana tatLıyı yapması haRiç üzüLdüm zatn tatLıyı yapmasına Rağmen BiRoL haLa Laf fLn sokuo nie Laf sokan biRine yaRdım ediosun saLak 70. böLüm yoRumLaRı 262856
BaRış da sanki başka oyuncu kaLmadı kadın İpeğe demediğini bıRakmadı be :S
ayRıca SeRpiLe de uyuz oLdum kıza hamiLe hamiLe yemek yaptıRıo BaRış geLmiş bi çay koyuyum dio yok oğLum yoRuLdun İpek hamiLe hamiLe yoRuLmadı mı sanki ayRıca sanane kız evi istediği gibi düzenLesin :S
yeni MasaL da çok sevimsiz hiç sevmedim
pSk.özqe.qülcann34
Yüzlük Üye
pSk.özqe.qülcann34

MesajKonu: Geri: 70. böLüm yoRumLaRı   70. böLüm yoRumLaRı I_icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 10:57 am

Ya Birol'un hareketlerine diyecek söz bulamıyorum ! Çok sinirlendirdi beni. Hele Özgür Kabus görünce o ne hareketler öyle ya ! Arrow Artık orda Özgür Birol'u kırmamak için yumuşar ederse uLan varya Bu Özgür'e de yuh!

Ama Erkan'a çok üzülüyorum ya.. En heyecanlı yerde bitirdiler diziyi..

Hadi bunları geçtim şu Aslı'ya fena halde sinirlendim Arrow Boğasım geldi ya ! Ay ben o eLbiseyi giyemem, ay ben bunu yiyemem Salk ya ! Arrow Bişey zannedio kendini.. Artık şartını Barış kabul ederse e artık yuh! Herkesi kuklaya çevirdi.. Nasıl isterse öyle hareket ediolar.. Zaten Barış'ta gerizekalılık ! Arrow Bu dizide artık çok sinir oLduklarım var..

1. Birol
2.Aslı
3.Barış
4.Eylül
5.(öncede olsa) sarp
6. Levent

Arrow Arrow Arrow Arrow
https://www.facebook.com/ozqe.qulcan
nilay şen
Mk hayranı
nilay şen

MesajKonu: Geri: 70. böLüm yoRumLaRı   70. böLüm yoRumLaRı I_icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 6:26 pm

aaaa levendime kızma :(

70. böLüm yoRumLaRı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 69. böLüm yoRumLaRı !
» 71. Bölüm Yorumları
» 69 BöLüm YoRuMlArı !!!
» 72. Bölüm Yorumları
» 68. Bölüm Yorumları... :)