Melekler Korusun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardes fiLmler ..

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beyaz finali Tanem ile izleyecek

YazarMesaj
nilay şen
Mk hayranı
nilay şen

Beyaz finali Tanem ile izleyecek Empty
MesajKonu: Beyaz finali Tanem ile izleyecek   Beyaz finali Tanem ile izleyecek I_icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 6:53 pm

Beyaz finali Tanem ile izleyecek 672729644220

Güney Afrika'da bulunan sevgilisi Tanem Sivar'ın yanına gidip Dünya Kupası final maçını izleyeceğini söyleyen Beyaz, haklarında çıkan haberler için gazetecilere teşekkür etti
Ünlü şovmen Beyaz, sunucu Tanem Sivar ile başladığı ilişkiyle sık sık gündeme geliyor. Haklarındaki dedikoduları ve iddiaları son derece soğukkanlılıkla karşılayan çift, Dünya Kupası için de planlar yapıyor. Önceki akşam restoran ve gece kulüpleri arasında mekik dokuyan Beyaz, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

GAZETECİLERE TEŞEKKÜR ETTİ
Tanem Sivar'ın Dünya Kupası'nı izlemek için Güney Afrika'da olduğunu söyleyen Beyaz, "Finali, Tanem ile izlemek için ben de Güney Afrika'ya gideceğim. Kupada favorim, Arjantin. Final hakkında çok heyecanlıyım" dedi. Sivar ile ilişkileri hakkında basının gösterdiği özene teşekkür eden Beyaz, "Gazeteci arkadaşlarıma gerçekten de çok teşekkür ediyorum. İlişkimiz hakkında çok seviyeli haberler yapıyorlar" dedi. Şahan Gökbakar'ın geçtiğimiz haftalarda dile getirdiği, "Çok yakışıyorlar. Bence evlensinler" sözleri hakkında da Beyaz, "Bu dilekler için teşekkür ediyorum" diye konuştu. Tanem ile haklarında çıkan olumsuz haberlere aldırış etmediklerini belirten Beyaz, "Çok mutluyuz. Olumsuz haberleri önemsemiyoruz. Ancak şu an nişan yok" dedi.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İstanbul kazan Beyaz kepçe
» 'Tanem ile evlilik söz konusu Değil !! ' dedi.
» ask-ı memnunun sır gibi saklanan finali :)
» ASK-I MEMNU finali herkesi derinden etkileyecek..
» küçük kadınlar müthiş sezon finali yapıyor