Melekler Korusun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardes fiLmler ..

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

özgür<3deniz replikleri:)

YazarMesaj
pselin
Yüzlük Üye
pselin

özgür<3deniz replikleri:) Empty
MesajKonu: özgür<3deniz replikleri:)   özgür<3deniz replikleri:) I_icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 12:51 pm

arkadaşlar eski yeni repliklerle devam ediyorum.özgür denizin ilk karşılaşmasından sevgili olana kadarki replikleri yazıcam.işte bugünkü replik:
Deniz özgür’e çarpmış:
Taksici:keşke plakasını alsaydın bizim federasyondan bulurduk kim olduğunu.
D:nerden biliyim abi böyle bi şey olacağını.adam resmen kaçtı gitti.
Ö:kim resetledi beni?
D:iyi misin?
Ö:usta sen kimsin ya?noluyo bana ya?durdurun arabayı!
D:şey,arabanın önüne atladın hatırlamıyo musun?
Ö:ya ne atlaması ya?ya hem vurun hem kaçın ya!durdurun arabayı ya durdur!
T:kızım ben çarpmadım sana .hayrına hastaneye götürüyorum baksana yaralanmışsın!
Ö:hayır ya ben gidemem çok acele işim var inmem lazım durdurun arabayı nolur!
D:benim de acele işim vardı ama sayende kaçırdım.
Ö: (kalkar)iyiyim ben iyiyim ahhh(düşer)…
D:evet hatta süpersin !
Ö: (gülmeyle karışık ağlar)
D:iyiymiş ya!nerden çıktı bu kız otobüsü de kaçırıcam!
Hastanede özgür yatıyor,deniz kapıyı çalar:
-gelebilir miyim?(içeri girer)iyi misin?
-şekil darmadağınık,ordan alıp buraya yapıştırdılar,üzerimden kamyon geçmiş gibi süperim sayende xD
-özür dilerim geçmiş olsun
-sen bunu dedin ya şimdi her şey geçti bitti.
-ne diyim peki?
-sen hiç bi şey söyleme sus hepsi senin suçun.
-takside yolcuydum ben kullanmıyodum yani xD
-bak bana araba çarpmış olabilir ama salak değilim. Memory yerinde çok şükür!eğer sen o taksiye binmeseydin o taksi o yola girmicekti otaksi o yola girmeseydi ben şimdi burda yatıyo olmicaktım.anladın mı kelebek etkisi yani!(deniz göz devirir)ya senin yüzünden başıma neler geldi farkında mısın?azrailim yine ona kazık attım sanıcak bu da yetmicek bu sefer kesin kaseti polise vericek.ya uf ya bana bi çarptın hayatım allak bullak oldu ya!daha düzgün gitseniz olmuyo muydu?sanki tabakhaneye b*k yetiştiriyosunuz!
-sen de arabanın önüne armut gibi düşmeseydin şimdi otobüste olucaktım.yapacak bi şey yok.
-var!ver şu çantayı ver!(zarfı verir)şimdi al şu zarfı ben şimdi adresi yazıcam bunu üsküdara götürüceksin tamam mı?ya bakma öyle aval aval al!
-manyak mısın kızım?bana ne senin zarfından işinden ya !insanlık yapalım dedik başıma dert oldun.
-onu bana çarpmadan önce düşünücektin canım!al şunu götürüceksin diyorum al!
-gitmiyorum ne yapışık şeymişsin be!
-valla beni ırdalamaz!eğer bu zarfı götürmezsen senden şikayetçi olurum.
-kızım kesin senin beynin sulanmış kime şikayet edersen et umrumda bile diil!
-polis beeeey!gelxD(deniz döner)al şunu al !şunları da asıver bi zahmet ıslanmıştır kurusun!hadi!

ikinci karşılaşma meleklerin kapısı çalar deniz açar karşısında baş belasın bulur:
-yuh!tazı gibi kokumu mu takip ettin !daha ne kadar mahvediceksin hayatımı!
-asıl sana yuh be!sen de yarım kalan işini tamamlamaya mı geldin bay Azrail?xDhem senin ne işin var benim evimde?
-evin mi?????!!
Nine:ne evi nallı?
-ya nine ya ne işi var bu dalamanın burda ya?bunun yüzünden az daha helvamı yiyiyodunuz
-ağzını topla nallı o Salih beyin oğlu!
-yok artık!!!

Salih gelir,özgür’e:
-özgür iyi misin kızım?deniz bu özgür apartmanımızın neşesi
-hıı bellixDbelası desek cuk oturucak!
-ben bu lafın altında kalmazdım ama Salih babaya şükret!konu o olunca lügatımdaki kelimeler kifayetsiz kalıyo!
benim gibi bu aşkı özleyenler:umarım beğenirsiniz Wink

En son pselin tarafından Salı Eyl. 07, 2010 4:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
pselin
Yüzlük Üye
pselin

özgür<3deniz replikleri:) Empty
MesajKonu: Geri: özgür<3deniz replikleri:)   özgür<3deniz replikleri:) I_icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 3:22 pm

arkadaşlar lütfen emeğe saygı...ben bunları yazmak için çok uğraşıyorum.ve benim gibi denizi seven bi sürü kişi var bu sitede...ama kimse teşşekkür etmiyo...ben ilgimi çekmese bile teşşekkür ediyorum ama böyle kimse teşşekkür etmedikçe yazma isteğim azalıyor...bugün usanmadan 5 sayfalık replik yazdım. ama siteye geçirmek içimden gelmiyo...sadece bi yorum veya teşekkür yeterli... Shocked

özgür<3deniz replikleri:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 68.Bölüm Fragmanı Replikleri
» Bihter ölüm sahnesi replikleri :(:(
» ♥♥♥...DeNiZ & öZgÜr ...♥♥♥
» Özgür&Deniz...
» Show tv ÖzgüR BiRoL :@