Melekler Korusun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardes fiLmler ..

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:)

4 posters
YazarMesaj
pselin
Yüzlük Üye
pselin

özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:) Empty
MesajKonu: özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:)   özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:) I_icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 1:47 pm

valla çok uğraştım yazmak için ellerim koptu :D
Neden buluşmak için Rumeli hisarını seçtiniz?
-rumeli hisarı hem şehre çok uzak hem de çok yakın bir yer.burada kaldıkça istanbulıu yaşadıkça ne kadar güzel olduğunu gördüm.merkezi bir yer ve ulaşım çok kolay.boğaz manzarası eşliğinde kahvaltı yapmayı çok seviyorum .kahvaltı benim için günün en önemli öğünü.üç öğün kahvaltı yapabilirim .
Rumeli hisarında nerelere gidiyorusnuz?
-kahvaltı için kale kafeye gidiyorum.rumeli balıkçısı da favori lokantam.
İstanbulda bir gün boyunca dolaştığınızı düşünün.nerelere giderdiniz?
-rotamda Beyoğlu kes,in olurdu.hatta bütün günümü oarada geçirebilirim.eminönüne gidrdim.bebek kahve nin saminiyetini çok sevdiğim için orada bir şeyler içerdim.sonra vapurla adalata geçerdim.
Vazgeçemediğiniz bir yer var mı?
-beyoğlu.orada dolaşmayı galata kulesine gitmeyi çok seviyorum.bağdat caddesinde doğup büyüdüğüm için bu yaka bana çok yabancıydı.ama yaşadıkça sevmeye başladım.
Hangi restaurantlara gidersiniz?
-kızılkayalar günaydın kasap ve sushicoyu seviyorum.kanyondaki kitchenette ve num num da güzel.birçok özel yerimde var ama onları söylemek istemiyorum.
Eğlenmek için nerelre gidersiniz?
-asmalımescitte ki mekanları seviyorum.favorilerim arasında hardal ve vogue de var.
Sizce istanbulun simgesi nedir?
İnce belli bardakta çay.çay kültürü dünyada yok denecek kadar az.olan ülkelerde de ince belli bardak yok.ve asmalımescit bence istanbulun en güzel simgelerinden biri.
Bu şehirle ilişkiniz nasıl?
-hem yaşımdan hem statümden hem de maddi olarak istanbulu yeni yaşamaya başladım.burası benim için arkadaşlıktan sevgiliye dönüşmüş biri gibi.çok yakın arkadaş olup daha sonra sevgili olduğum bir şehir .bazı zamanlar nefret edip başka şehirde yaşayacağım diyorum.sonra ben onsuz yapamam diyorum.nefret etmesi bile çok eğlenceli.dengesiz bir ilişki gibi.ve bence istanbula uzaktan bakmak daha güzel.içinde yaşadığınız zaman günlük telaşlara kapılıp etrafınızı unutuyorsunuz.
Mutsuz olduğunuzda kaçtığınız bir yer var mı?
-caddebostan sahili kaçış noktalarından bir tanesidir.
Burada yaşadığınız en güzel gününüz?
-16-17 yaşlarında eğitimim ,için gittiğim amerikadan döndüğüm gün.havaalanına indim ve arkadaşlarıma bugün görüşmeyelim dedim.çünkü kaşlarım çıkmış saçlarım kötü ve 70 kiloydum.ama beni yalnız bırakmadılar. Kilolu bir arkadaşım özge çok güzelsin hep böyle kal dedi.erkek arkadaşım da özge kaşlarını aldıracak mısın diye sormuştu.o gün hep beraber Bağdat caddesine gittik ve eğlendik.istanbulu da çok özlemiştim.tüm yorgunluğuma rağmen en güzel günlerimden biriydi.
Ngin atlan d. La ilişkiniz nasıl gidiyor?
-gayet güzel gidiyor.arkadaşken bir anda sevgili olduk.o yüzden ay dönümü yıl dönümü gibi tarihlerimiz yoktur.
-istanbulla ilişkiniz gibi?
-aynen öyle.
Evlilik planları yapıyor musunuz?
-planlarım arasında yok.ama bu enginle ilgigi değil.
ÖZGENİN FAVORİLERİ:
-en sevdiği kitap?
Hakan günday’ın tüm kitapları
-en sevdiği film?
Leon
-sevdiği şarkılar?
Moduma göre değişiyor.orhan gencebay da dinleyebilirim .dido da dinleyebilirim.
-sevdiği müzik grubu?
Gogol bordello
24 yaşındaki özgenin gelecek planları arasında yurt dışında bir filmde rol almak ve dünya turu yapmak var.sokak hayvanlarıyla ilgili sosyal sorumluluk projelerini de destekliyor.

Özge ö. Başrollerini perran kutman ve çetin tekindorun paylaştığı deli saraylıyla ekrana dönüyor.istanbulun işgali sırasında yaşaanaları komediyle harmanlayan dizinin senaryaosunu gani müjde yazıyor.özge büyüklerin yanında dura dura onlardan bir şeyler öğrenmeye çalışacağız diyor.

s3q3r_q3rl

s3q3r_q3rl

MesajKonu: Geri: özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:)   özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:) I_icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 1:56 pm

Gsllll xDéééééé
pselin
Yüzlük Üye
pselin

MesajKonu: Geri: özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:)   özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:) I_icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 2:04 pm

beğenmene sevindim canım:)hoşgeldin bu arada aramıza:)
s3q3r_q3rl

s3q3r_q3rl

MesajKonu: Geri: özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:)   özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:) I_icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 2:07 pm

Teşekkürler süper bir sitee iiki üye olmuşummm Surprised Surprised
pselin
Yüzlük Üye
pselin

MesajKonu: Geri: özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:)   özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:) I_icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 2:17 pm

:Döyleyizdir:)
pselin
Yüzlük Üye
pselin

MesajKonu: Geri: özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:)   özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:) I_icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 12:24 pm

ya başka yorum yok mu:( Shocked
nilay şen
Mk hayranı
nilay şen

MesajKonu: Geri: özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:)   özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:) I_icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 2:08 pm

çok tşk.ler :) nerden buldun bnu yaa
pselin
Yüzlük Üye
pselin

MesajKonu: Geri: özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:)   özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:) I_icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 2:45 pm

bi şey diil canımmm:)
ben bunu 2 hafta önceki milliyet tv ekinde buldum.hemen paylaşayım dedim sizle:) Twisted Evil
nilay şen
Mk hayranı
nilay şen

MesajKonu: Geri: özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:)   özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:) I_icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 2:52 pm

hmm. :) saol cnm
pselin
Yüzlük Üye
pselin

MesajKonu: Geri: özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:)   özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:) I_icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 3:18 pm

rica bitanemmm tekrar:)
pSk.özqe.qülcann34
Yüzlük Üye
pSk.özqe.qülcann34

MesajKonu: Geri: özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:)   özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:) I_icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 12:23 am

süPer :D
orhan gencebay :D :D
https://www.facebook.com/ozqe.qulcan
pselin
Yüzlük Üye
pselin

MesajKonu: Geri: özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:)   özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:) I_icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 3:16 pm

haha:Dilginç bi kız:)

özge özpirinççi süper röpörtajjjjj:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Özge Özpirinçci :)
» Özge özpirinçci deLi sarayLıLardaa:D
» Özge Özpirinçci'nin Doğum Yılından Geri Sayalım
» özge ö. alkol raporu sonucu. :O
» özge ö. Engin altan düzyatanın voleybol maçını kenardan izledi.