Melekler Korusun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardes fiLmler ..

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

rojda röpörtaj:)

2 posters
YazarMesaj
pselin
Yüzlük Üye
pselin

rojda röpörtaj:) Empty
MesajKonu: rojda röpörtaj:)   rojda röpörtaj:) I_icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 1:08 pm

milliyetee röpörtajı vardı ben de paylaşıyım dedim yazana kadar canım çıktı bu arada:)
Melekler korusunu bitirirken neler hissettiniz?
-tabii ki Ayrılmak üzdü.iki senedir birlikteydik ve artık birbirimize çok bağlanmıştık.yine görüşeceğiz ama birlikte çalışırkenki gibi olmayacak.melekler korusun artık vadesini doldurmuştu.bence çok güzel bir zamanda bıraktık.yeni proje ve yeni enerjilere ihtiyacımız var.hepimiz bir yerlere dağıldık.
Dizi biter bitmez yeni diziye başladınız.size neler evet dedirtti?
-kesinlikle ilk etapta kadrosu…daha sonra kanalı yapım şirketi yönetmeni ve senaryosu…etraftan sürekli geniş aileyle ilgili replikletri duyuyordum.bak bugün cevahir koyu bilal’e bunu dedi gibi …dizinin fenomen olmasında ekibin çok yuymlu ve mutlu bir şekilde çalışması ççok etkili.bütün bu saydıklarım bu dizide olmamı sağladı.
Dizide canlandırdığınız Zeynep nasıl biri?
-üniversiteyi bitirdikten sonra istanbula gelen ayakları üstünde duran eğitimli güçlü bir kadını canlandırıyorum.zeynep abisinin vasıtasıyla koyu bilalin yanına geliyor ve onun mahallesinde ev tutup kendisine iyi bir hayat ve iş kurmaya çalışıyor.
Ekipten daha önce birlikte çalıştığınız ya da arkadaşınız olan oyuncular var mı?
-var tabii…ufuk özkanla İsmail cem ödül törenine beraber gitmiştik.hatta uçakta eşi yan yana oturmuştuk.ilker ayrıkla da daha önce bir dizide çalışmıştık.yeşim ceren bozoğluyla da dublajdan tanışıyorduk.
Başlamış olan bir diziye sonradan katılmak sizce avantaj mı dezavantaj mı?
-aslında bu hiç yapmadığım ve asla yapmam dediğim bir şeydi.çünkü sonradan adapte olamam diye düşünüyordum.ama büyük konuşmamak gerekiyormuş.tutmuş bir işti.yeni başlayacak dizinin tutması kadrosunun oturması epey yoruyor zaten.ben de yorgundum ve bütün bu etkenler bu dizide olmamı sağladı.
Görüntünüzde rol için değişiklik yaptınız mı?
--Genelde kahkül bırakıyordum.bu dizi için ise saçlarımı dümdüz bırakıyorum.
Yönetmen ömer uğur neşeli kimliğiyla tanınr onunla çalışmak nasıl?
-ben yeni tanışıyorum.iyi ki tanımışım…gerçekten çok güzel bi enerjisi var.yorgun geliyorsan bile sohbet ettikten sonra atıyorsun yorgunluğunu…bunu daha önce de duymuştum zaten…özge özpirinççi bundan önceki dizide yönetmenimizle beraber çalışmıştı.bana da onu anlatmıştı.
Komedi mi keyifli dram mı?
-bugüne kadar hep dram oynadım.iansanlar benim yüzüme baktığında dram yüzü görüyor.ben ise komedi rollerinde oynamak istitorum.biraz dramaya ara verip komedi oynamak istedim.
Nelerin hayalini kuruyorsunuz?
-30 yaşındayım.üniversitede bu soru sorulsaydı bir sinema filmi çekmek ve devlet tiyatrosu sınavını kazanıp kadrolu olmak istiyorum. Derdim.bunların hepsini yaptım.bundan sonra kendinmi geliştireceğim rollerde oynamak istiyorum.minyon bir tipim ve masum suratım olduğu için baqna hep iyi kız rolleri geliyor.oysa psikopaı da oynamak istiyorum.masum suratlardan psikopat rolü de gelebilir.
Türkan şoray kuarllaınız olduğunu biliyoruz.zaman içinde fikir değişikliği oldu mu?
-Olmadı…çünkü bu kuralla ilgili kendimi rahat bırakmamla ilgili…arka arkaya çok dizide oynuyorum.birçok insan karşıma geliyor…öpüşmenin bana özel bir şey olamsı gerektiğini düşünüyorum.özel hayatımda yapmam gereken bir şeyi ekran önünde yapmak bana göre değil…daha doğrusu midemin kaldırdığı bir şey de değil….o yüzden mümkün olduğunca bundan uzak durmaya çalışıyorum.bazı zorlayıcı durumlarda kamufle ederek durumu kurtarmaya özen gösteriyorum.
Şimdi dizide işiniz zor erkekler peşine düşecek neler olur sizce?tahmininiz ne?
-aslında onlara karşı gelmek zor olacak ama Zeynep çok güçlü birisi …cevahiri alt etmeyi başaracak.aralarında güzel bir zıtlaşma olacak…
pselin
Yüzlük Üye
pselin

MesajKonu: Geri: rojda röpörtaj:)   rojda röpörtaj:) I_icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 12:26 pm

Shocked
nilay şen
Mk hayranı
nilay şen

MesajKonu: Geri: rojda röpörtaj:)   rojda röpörtaj:) I_icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 2:10 pm

tşk.ler canım :)
pselin
Yüzlük Üye
pselin

MesajKonu: Geri: rojda röpörtaj:)   rojda röpörtaj:) I_icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 2:47 pm

bi şey diil bitanemmm:)böyle güzel yorumlar olsun ben daha neler neer yazarım! Wink
nilay şen
Mk hayranı
nilay şen

MesajKonu: Geri: rojda röpörtaj:)   rojda röpörtaj:) I_icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 2:54 pm

:)
pselin
Yüzlük Üye
pselin

MesajKonu: Geri: rojda röpörtaj:)   rojda röpörtaj:) I_icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 3:19 pm

Wink

rojda röpörtaj:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» rojda bunu melekler korusundada giyiyorduu.
» serkan'm ve rojda'm :D
» Rojda Demirer Biyografi
» rojda hürriyet röpörtajı
» Rojda'nın Doğum Tarihinden Geri Sayalım