Melekler Korusun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardes fiLmler ..

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU

+6
Crazy_Admin
selin_sibel
Aras Şekerci
~CemRe~
KeTeNpReNsEs...
eslem_özgür
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
eslem_özgür
Yüzlük Üye
eslem_özgür

ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU   ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 11:50 am

doğru gençlik dizisi enennerjiKKK
KeTeNpReNsEs...
Süper Üye
KeTeNpReNsEs...

MesajKonu: Geri: ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU   ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 2:44 pm

hayıırrr ben fikrimi değiştirmmmm Dürüyenin güğümleri dizisi starda ahaha o kdnmı konik o osusuunnn Laughing
pselin
Yüzlük Üye
pselin

MesajKonu: Geri: ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU   ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 2:56 pm

bu beni ne kadar üzse de hatta ağlasam da bi gerçek...elveda hayatımı değiştiren beni muhteşem bir aşka hayran bırakan ve beni bu muhteşem insanlarla tanıştıran (mk gen ve yetkin forum)mükemmel dizi...seni çok sevmiştim çok da özlicem...
KeTeNpReNsEs...
Süper Üye
KeTeNpReNsEs...

MesajKonu: Geri: ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU   ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 5:15 pm

bk gen hiç birm zmn bitmicemm bilmemelii sadece olsa olsa oda beLki İSMİNİ DĞEİTİRCEK ama site ismi her zmn meleklerkorusunfann.yetkinforum.net olarak kalcak....
Crazy_Admin
Admin
Crazy_Admin

MesajKonu: Geri: ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU   ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 6:19 pm

evt doğru ama dürüyenin güğümleri ankete yazılmadı bunlar arasında seçim yapalım
http://meleklerkorusunfann.yetkinforum.com
KeTeNpReNsEs...
Süper Üye
KeTeNpReNsEs...

MesajKonu: Geri: ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU   ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 7:19 pm

tmm ... AAA BNM AKlImA bii bii bii biirr fkirr geldi :D eğer sitenin şeyini değiştirceksek şölee yapalım 3 tane kanal mesela fox kanal d star fannn flup adını böle yapmayalım ama düzen buna göre olsun fokun dizileri kanal de nin dizleri fln onları yapalzalarım başlıklara öle olblr yada tk bi kanal kanal d misaal fox star atv fark etmzez fikrm güzelse sizde beğendiysenz olambilr ama dimi :)
Crazy_Admin
Admin
Crazy_Admin

MesajKonu: Geri: ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU   ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 9:24 am

AnLamadım AmA Size bişey diyeceğim sitemizin adıdA Değişicek https://meleklerkorusunfann.yetkin-forum.com olarak kalmayacak..!
http://meleklerkorusunfann.yetkinforum.com
KeTeNpReNsEs...
Süper Üye
KeTeNpReNsEs...

MesajKonu: Geri: ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU   ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 10:40 am

haa dğeiştirilembiliomu...Ozmn sen bilirsn ben değeşitirilemiyo sanmıştımda :D yha bende sonradan okuyunca anlamadım yazdığımöı xD

ya diom ki dizi yerine kanal yapalım o kanalında dizilerini tanıtalım forumun içnde...
eslem_özgür
Yüzlük Üye
eslem_özgür

MesajKonu: Geri: ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU   ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 1:53 pm

olabilir aslında ama bence şöyle olsun:

Melekler Korusun bitince forum kapanmadı diyelim. Kapanmazsa bazı yenilikler yaparız. Ama diyelim kapandı bu sefer aynı üyeler olarak farklı bir dizi üzerine forum açalım. Ki bu anketle olmalıdır. Bu şekilde olursa daha mantıklı olur diye düşündüm ben . Eğer sizcede öyleyse bana bu konu hakkında bir cevap yazın . Anket öncesi hangi diziyi seçeceğimize karar verelim . Ben şimdiden anketimizi hazırlamaya başladım bile... :)
KeTeNpReNsEs...
Süper Üye
KeTeNpReNsEs...

MesajKonu: Geri: ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU   ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 2:08 pm

güzel fikir ama herkes farklı bir dizi istyio 3 tane kanal ın sitesinin yapalım fir forum içnde mesela foxkanaldatv.yetkin-forum.com misaal ordada onun dizileridnen bahsedelim okiş..
nilay şen
Mk hayranı
nilay şen

MesajKonu: Geri: ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU   ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 8:06 pm

final lafını duydukca ağlayasım gelio :(
KeTeNpReNsEs...
Süper Üye
KeTeNpReNsEs...

MesajKonu: Geri: ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU   ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 11:58 am

allahtan bunu finalı aşkı memnu gibi bitmio :)
eslem_özgür
Yüzlük Üye
eslem_özgür

MesajKonu: Geri: ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU   ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 12:31 pm

edd

ELVEDA MELEKLER KORUSUN ... :( MUTLAKA OKU
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» MK çt oluyor mutlaka oku sorum var
» melekler korusun açık ara galip
» Melekler Korusun'un Birrolu Dansözlük Yaparken Yakalandı!!!
» Melekler Korusuna Son Kez...
» çok ilqinçmiş......mutlaka bak