Melekler Korusun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardes fiLmler ..

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :)

+4
~PeLin~
eLiF_eSiN_mAsAl
Aras Şekerci
Hayırlı Günler(özgr denz)
8 posters
YazarMesaj
Yüzlük Üye

Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :) Empty
MesajKonu: Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :)   Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :) I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 1:24 pm

Arkadaşlar nasıl başlıcm ne dicem bilmiyorum...sizlerden ayrılmak çok acı veriyo ama ben gidiyorum... merak etmeyin kimseyle aramda bişi yok çok şükür..:D Memlekette dayımın düğünü var.. memleket neresi diye sorarsanız Kastamonuya gidiyorum 12 saatlik bi yolum var...ordan Samsuna geçicem inşallah :) sizlerden helallik istiyorum.. orda internet olmadığı içni giremicem :(ne zaman dönerim hiç belli olmaz bu çok uzun bi arada olabilir yada kısa bi sürede olabilir yada belkide bakarsınız hiç dönemem:(... inannın hiç bi fikim yok :) ama hani derler ya GİDİPTE DÖNEMEMEK DÖNÜPTE BULAMAMAK var diye....eğer ben gidipte bi daha geri dönemezsem beni unutmayın olur mu... bilinki siz hep benim kalbimde olucaksınız...benim canım ailem sizleri nerdeyse 1 buçuk yıl kadar tanıyorum hepinii çok seviyorum.. bazılarınızla aramda sorunalr oldu evet aama ben hepsi için içten özür diliyorum... bakın cidden sölüyorum ben yolculuktan çok korkarım umarım sağsalim gidip dönerm ama korku var içimde...Geri dönemezsem beni unutmayın :) hepiniz HAKKINIZI HELAL EDİN ALLAHA EMANET OLUN ALLAHA ISMARLADIK...

Yosh Beyza..... :)
Aras Şekerci
Yüzlük Üye
Aras Şekerci

MesajKonu: Geri: Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :)   Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :) I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 1:37 pm

beyzam minik kuşum :( hayatımın biricik anlamıı atar damarım.. :(:(:( seni unutmayızz meleğim kim unutur ki snii sn kalbimdesin askım bnm.. :(:(:(:( seni cok cok seviyorumm snde bni unutma BİZİ unutma tamam mıı :(:(:( böylee ayrılık olmazz yaa :(:(:( inş. sağ salim gider dönersin askım meleğim her bişeyim kankamm :(:(:( İYİ YOLCULUKLARRR BİTANEM...
http://www.meleklerkorusun.tv
eLiF_eSiN_mAsAl
Mk hayranı
eLiF_eSiN_mAsAl

MesajKonu: Geri: Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :)   Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :) I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 2:14 pm

seni hiç kimse unutamaz!!

kendine iyi bak canım.

inşallah sağsalim dönersin

Bizde Seni Unutmuycaz
Yüzlük Üye

MesajKonu: Geri: Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :)   Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :) I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 2:17 pm

:D çok teşekkür ederm knkalarım aslımı unutmayın demeyimde beni hep aranızda hissedin olurmu :D yaklaşık 3 hafta aranızda olamayabilirim bu süreç içerisinde beni unutmayın bunu sölemek istedm..eğer ki bi kaza çıkmazsa geri gelemezsem hiç unutmayın hakkınızı helal edin :)
~PeLin~
En Çalışkan Üye
~PeLin~

MesajKonu: Geri: Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :)   Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :) I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 2:31 pm

knka öLe konuşma ya :(
inşaLLah sağ saLim gidip dönceksin aşkım :)
seni çoook ama çoook seviorum bitanem <3
kendine çook iyi bak aşkımm <3
dönceksin aramıza inşaLLah sağ saLim kısa zamanda :)
BP <3 :) ;)
eLiF_eSiN_mAsAl
Mk hayranı
eLiF_eSiN_mAsAl

MesajKonu: Geri: Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :)   Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :) I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 3:44 pm

sana hiç bişey olmucak sen güçlü bi kızsın sağsalim dönüceksin aramıza merak etme Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :) 948759
selin_sibel
Moderatör
selin_sibel

MesajKonu: Geri: Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :)   Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :) I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 4:30 pm

kanka neden böyLe konuşuyosun ya:(
bak seni çok seviyoRum kankam<3
hemen geççek zaten meRak etme sen:)
3 haftaya buRda oL meLeğim<3
~CemRe~
Yüzlük Üye
~CemRe~

MesajKonu: Geri: Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :)   Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :) I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 5:54 pm

yha kanka haRbi böLe konuşma La 3 hafta sonRa geLiceksin :( hm seni unutmayız meLeğim :( ii yoLcuLukLaR kankam :(
Yüzlük Üye

MesajKonu: Geri: Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :)   Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :) I_icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 11:33 am

inş canm knkalarım inş gelirim tekrar arnıza :D he iyi bi haberimde var :D yengem köye interneti getircem dedi sırf bnm için neti getiriyo :D ama net oorda çeker mi bilemiyorum :( çekersede bana sıra gelirmi o tatlı kuzi belalarından :D sizleri çok çok seviyorum bunalr son kelimelerim olabilir görüşemezsek 3 hafta en kötü 2 hafta sonra görüşürüz :) inşallah bi kaza gelmezse ;)
Aras Şekerci
Yüzlük Üye
Aras Şekerci

MesajKonu: Geri: Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :)   Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :) I_icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 12:12 pm

cok güzel bu haberr (:(:(: öle deme beyzam askım meleğm bnm döneceksin sn sağsalim. (:
http://www.meleklerkorusun.tv
selin_sibel
Moderatör
selin_sibel

MesajKonu: Geri: Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :)   Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :) I_icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 5:10 pm

knkam<3
geLcen sen biLiyoRum aşkımıza dayanamazsın<3 Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :) 259330
pselin
Yüzlük Üye
pselin

MesajKonu: Geri: Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :)   Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :) I_icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 9:07 pm

bitanem benim sen de benim gibisin ben de çok evham yaparım...:)hiç merak etme inşallah sağ salim gidip dönüceksin....seni çok ama çok seviyorum iyi ki hayatımda varsın allaha emanet ol kendine iyi bak meleğimmm Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :) 851944 Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :) 450898
nilay şen
Mk hayranı
nilay şen

MesajKonu: Geri: Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :)   Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :) I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 8:04 pm

ahh yasom geç kaldım biraz ama yeni görebildim sen varmışsındır varacağın yere ama kendine cok dikkat et !! seni seviorm Twisted Evil

Hakkınızı Helal edin ben gidiyorum :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yardım edin bna bakam !!
» Ben de gidiyorum...
» bende gidiyoRum:(