Melekler Korusun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardes fiLmler ..

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KENAN İMİRZALIOĞLU, KIVANÇ TATLITUĞ İLE OYNAYACAKLARI FİLM HABERLERİNİ NASIL YALANLADI?

2 posters
YazarMesaj
nilay şen
Mk hayranı
nilay şen

KENAN İMİRZALIOĞLU, KIVANÇ TATLITUĞ İLE OYNAYACAKLARI FİLM HABERLERİNİ NASIL YALANLADI? Empty
MesajKonu: KENAN İMİRZALIOĞLU, KIVANÇ TATLITUĞ İLE OYNAYACAKLARI FİLM HABERLERİNİ NASIL YALANLADI?   KENAN İMİRZALIOĞLU, KIVANÇ TATLITUĞ İLE OYNAYACAKLARI FİLM HABERLERİNİ NASIL YALANLADI? I_icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 7:06 pm

Bana henüz öyle bir teklif gelmedi."
30.06.2010 08:02:00

Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu Süper Starlife kameraları tarafından Cihangir'de bir cafede görüntülendi. Ayakligazete.com'un haberine göre, 'Ezel' dizisinde kardeşi Mert'i canlandıran Kemal Uçar da aynı cafeye gelince ikili ayaküstü sohbet etti. Arkadaşlarıyla gittiği cafede keyifli zaman geçirdiği her halinden belli olan yalışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu cafeden çıkarken sorularımızı yanıtladı. Geçtiğimiz günlerde kaza geçirip bir süre hastahanede kalan babasının şu günlerde gündelik hayatına döndüğünü ve herhangi bir sağlık probleminin olmadığını açıkladı.

Hakkında çıkan Kıvanç Tatlıtuğ ile bir sinema projesinde yer alacağı haberlerini yalanlayan Kenan İmirzalıoğlu "Bana öyle bir teklif gelmedi, henüz bir gerçekliği yok. İnşallah olur, Kıavnç benim kardeşim, onunla oynamak bana da seyirciye de çok büyük keyif verir" dedi. Yarın tatile çıkacak olan başarılı oyuncu tatil için nereye gideceğini söylemedi ve esprili bir yaklaşımla "Sizden kurtuluyorum" diyerek yanımızdan ayrıldı.

(Ayakligazete.com)
eLiF_eSiN_mAsAl
Mk hayranı
eLiF_eSiN_mAsAl

KENAN İMİRZALIOĞLU, KIVANÇ TATLITUĞ İLE OYNAYACAKLARI FİLM HABERLERİNİ NASIL YALANLADI? Empty
MesajKonu: Geri: KENAN İMİRZALIOĞLU, KIVANÇ TATLITUĞ İLE OYNAYACAKLARI FİLM HABERLERİNİ NASIL YALANLADI?   KENAN İMİRZALIOĞLU, KIVANÇ TATLITUĞ İLE OYNAYACAKLARI FİLM HABERLERİNİ NASIL YALANLADI? I_icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 7:19 pm

hadi canım yalan mı yanii tüh sevindiydimm

sağol len

KENAN İMİRZALIOĞLU, KIVANÇ TATLITUĞ İLE OYNAYACAKLARI FİLM HABERLERİNİ NASIL YALANLADI?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ekin türkmen iddaları yalanladı.
» Film tercihi
» Ay Nasıl Kokar ?
» İmza nasıl konuluyor !!!
» Bir Erkek Nasıl Delirtilir??