Melekler Korusun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardes fiLmler ..

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ebru Gündeş konserinde olay!

2 posters
YazarMesaj
nilay şen
Mk hayranı
nilay şen

Ebru Gündeş konserinde olay! Empty
MesajKonu: Ebru Gündeş konserinde olay!   Ebru Gündeş konserinde olay! I_icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 6:11 pm

"Benim konserlerim propaganda yeri değil"
29 Haziran 2010 Salı, 22:41:16

Begüm ÇELİKKOL- HABERTURK.COM

İstanbul Ataşehir'de Belediye Festival Alanı'nda gerçekleşen Ebru Gündeş konserinde olay çıktı. Neşeli başlayan konser atmosferi bir anda bozuldu. 2. Kardeş Türküler Festivali'nde sahne alan Gündeş, şarkılarını seslendirirken zafer işareti yapan gruba sert bir tepki gösterdi. Gündeş, sahneden izleyicilere seslenirken, "Benim konserlerim propaganda yeri değildir. Benim konserlerimde siyaset yapılmaz" dedi.

Grup, zafer işareti yapmaya devam ederken, sanatçı Gündeş "Eğer burada polis varsa acele bir şekilde bu olaya müdahale etsin" diyerek tepkisini sürdürdü. Konser alanında BDP posteri de dikkat çekerken Gündeş, konseri iki kez kesti.

Protestolar devam edince Gündeş, sahneyi terk etti. Olayın sonrasında gösteri yapan grup polisler tarafından konser alanından dışarı çıkarıldı. Gündeş'e sahneden indiği sırada yumurta ve taş da atıldı. Yoğun ikna çabaları sonucunda Gündeş sahneye yeniden döndü.

Konserin ardından Ebru Gündeş, ambulansla götürüldü.

ya bn nie foto koyamıyorum ve renk değiştirince yazılar cıkıo :S
eLiF_eSiN_mAsAl
Mk hayranı
eLiF_eSiN_mAsAl

MesajKonu: Geri: Ebru Gündeş konserinde olay!   Ebru Gündeş konserinde olay! I_icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 6:12 pm

bişey olmaz nilay
sağol
ebruya acıdımm :(
nilay şen
Mk hayranı
nilay şen

MesajKonu: Geri: Ebru Gündeş konserinde olay!   Ebru Gündeş konserinde olay! I_icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 6:15 pm

bişi deil cnm xD

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ebru Şallı waffle aşerdi
» Çorum'da Yaşanan İlginç Olay..!
» Temel fıkrası gibi olay