Melekler Korusun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardes fiLmler ..

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Genç kızların yeni prensi

YazarMesaj
nilay şen
Mk hayranı
nilay şen

Genç kızların yeni prensi Empty
MesajKonu: Genç kızların yeni prensi   Genç kızların yeni prensi I_icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 6:48 pm

Genç kızların yeni prensi 1_d
Genç aktör Bradley James, Merlin'de Prens Arthur rolünde harikalar yaratıyor. İki sene önce tiyatro okulundan mezun olan ve gen kızların kalbini çalan Bradley'yi daha yakından tanıyacaksınız. İşte Cosmogirl Dergisi'nin derlediği haber...

**Gerçek hayatta da Arthur’a benziyor musun?
Bradley: Kesinlikle o kadar cesur değilim ama ondan daha zeki olduğum kesin.
**Geçen yaz MTV Amerika tarafından en seksi erkek seçildin, ne hissediyorsun tüm bu ilgi karşısında?
Bradley: Doğrusu yaşamımda çok az etkisi oldu hatta aslında hiç etkisi olmadı desem yeridir. Ama tabii insanın gururu okşanıyor. Anneme çok benziyorum ben, o yüzden ona “Anne gen havuzun kazandı” dedim. Ama bu ilgi hayatımda öyle çok somut bir etki yaratmadı
**Dizide canlandırdığın karakter hakkında beğendiğin ve beğenmediğin şeyler neler?
Bradley: Arthur’un giyim tarzını hiç beğenmiyorum ama sportmen yanını seviyorum.
**Bize dizi için fiziksel olarak nasıl hazırlandığını anlatabilir misin? Çünkü birçok dövüş sahnesi var dizide.
Bradley: Bu konuda gerçekten şanslıyım. Fiziksel olarak çok aktif olmayı gerektiren bir dizi ve ben de kendimi bildim bileli hep sporla ilgilendim. O yüzden bu rolü ilk aldığımda rolün gerektirdiği dövüş sahnelerini ve fiziksel sahneleri çekeceğim için çok heyecanlıydım. Sanırım beni diziye de bu yüzden uygun gördüler, hızlı koşabilecek ve bir kılıcı inandırıcı şekilde kullanabilecek birine benziyorum. Bu diziyi çekerken aynı zamanda eskrim de öğreniyorum ve Gladyatör filminde dublörleri eğiten bir eğitmenle çalışıyorum. Onun sayesinde kılıçlar konusunda artık çok hızlandım gerçekten. Ve bu konuda çok şanslıyım çünkü ne yaptığınızı bildiğiniz zaman rolü canlandırmak da daha kolay oluyor. Ve tanrı aşkına, bir kılıçla savaşıyorum, bu her erkek çocuğun rüyasıdır! Zaten okuldan mezun olur olmaz bu rolü aldığım için kendimi gerçekten çok şanslı hissediyorum.
**Dövüş sahnelerinde ufak yaralanmalar geçirdiğini de duyduk?
Bradley: Çoğu gün hafif bere ve çürükler oluyor. Şu anda bile kolumda çizikler var. Ama bunlar sanatı için dövüşen büyük bir kahramanmış gibi hissettiriyor insana kendini.
**Okul arkadaşlarının tepkisi ne oldu hemen bu kadar büyük bir projede başrollerden birini almana?
Bradley: Arkadaşlarım önce biraz tuhaf karşıladılar olan biteni. Her cumartesi akşamı televizyonda beni görmeleri acayip geldi onlara. Ama o ilk günlerden sonra sakinleştiler ve aynı eski Bradley olduğumu, değişmediğimi fark ettiler; yani hep garip garip espriler yapan Bradley’yim.
**Diziyi sonra sen de seyrediyor musun?
Bradley: Ben hep trenlerle eve yetişmeye çalışıyorum o saatte! Ama neyse ki sonra dvd’lerini bize veriyorlar ve o zaman seyredebiliyorum.

**Bradley James hakkında 10 şey**
- Bradley, Devon-İngiltere doğumlu ama şu anda Londra’da yaşıyor.
- Stephanie adında bir kız kardeşi var.
- Disconnected ve Lewis adında iki küçük projede yer aldı ama Merlin dizisindeki rolü onun ilk büyük işi.
- Küçükken futbolcu veya aktör olmak istiyormuş.
- 1.77 boyunda.
- Futbol oynamayı hala çok seviyor.
- En sevdiği yemek biftek.
- 11 Ekim 1983 doğumlu, yani Terazi burcu.(bnmde yükselenim terazi :D )
- Merlin dizisinde Lancelot’u oynayan Santiago Cabrera ile okul arkadaşı.
- Buffy The Vampire Slayer dizisi hayranı.

bu kadar...

Genç kızların yeni prensi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Genç aşıklar yakalandı!
» en iyi yeni dizi?
» Yeni Bir Hayat
» Yeni bir istek.. öneriler..
» alperin yeni dizisi.)